Stadion Młodych

Fundacja Nasza Szkoła wspiera organizację wydarzenia STADION MŁODYCH. 6 października 2018 roku młodzi z Polski i świata zgromadzili się na PGE Narodowym w Warszawie, by doświadczyć spotkania z żywym Bogiem! To był czas budowania wiary m.in. poprzez świadectwa licznie zaproszonych gości. Własnymi doświadczeniami dzielili się zarówno kapłani, siostry zakonne jak i liczne grono osób świeckich.

Zespoły muzyczne, które zagrały podczas rekolekcji Stadion Młodych: włącz pełnię wiary to między innymi Trzecia Godzina Dnia (TGD), Exodus 15, Gospel Rain oraz Chór dla Jezusa, Muode Koty, Rock and Fire…

Eucharystii podczas spotkania przewodniczył kard. Kazimierz Nycz, a Słowo Boże wygłosi bp Edward Dajczak, który pobłogosławił to wydarzenie za zgodą ordynariusza miejsca bpa Romualda Kamińskiego.

Rekolekcje STADION MŁODYCH to kolejna, a jednocześnie bardzo wartościowa Inicjatywa Fundacji SMS z Nieba, która wymaga od organizatorów wielkiego nakładu zarówno organizacyjnego jak i finansowego. Dlatego my jako Fundacja Nasza Szkoła chcemy przyczynić się do wsparcia i rozwoju katolickich inicjatyw, a które są bliskie naszemu działaniu.  Młodzi ludzie są przyszłością naszego narodu, dlatego uważamy, że wsparcie w budowanie i wzrost wiary w sercach młodych ludzi przyczyni się do budowania prawdziwej „cywilizacji miłości”. Św. Jan Paweł II często powtarzał słowa, że „młodzi są przyszłością i nadzieją tego świata”, dlatego my jako pokolenie Św. Jana Pawła II pragniemy wzrastać i  trwać w wierze, a przede wszystkim przekazywać ją naszym dzieciom, naszej młodzieży jako kolejne pokolenie, które już dziś staje się naszą przyszłością.

Cieszymy się z bardzo dużej frekwencji ludzi młodych zarówno ciałem jak i duchem podczas rekolekcji STADION MŁODYCH –  włącz pełnię wiary!

Więcej informacji na stronie: www.stadionmlodych.eu