Fot.: Jarosław Grudziński

Zaproszenie dedykowane jest dla wszystkich szkół podstawowych i gimnazjów jak również dziecięcych i młodzieżowych grup parafialnych, z terenu miasta Siedlce, które zechcą wcielić się w rolę rycerzy i dwórki jednego z Orszaku Trzech Króli:

– Baltazara – kolor niebieski,

– Melchiora – kolor zielony,

– Kacpra – kolor czerwony.

Szczegóły i  informacje udzielają koordynatorzy siedleckiego Orszaku Trzech Króli: Pani Liliana Konopka oraz Pani Małgorzata Dyńka pod numerem telefonu 535 448 851, e-mail.: siedlce@orszak.org lub malgorzata@fundacjanaszaszkola.pl

2018-12-20T09:47:15+00:00
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji Tutaj ok, akceptuję