W dniu 18 października 2019 roku odbyło się poświęcenie placu oraz symboliczne wbicie łopaty pod rozbudowę Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach. To już trzeci i ostatni etap rozbudowy naszej szkoły.

Szkoła wzbogacona będzie o nowoczesne sale dydaktyczne, kaplicę szkolną, aulę oraz szatnie dla uczniów. Nowy, powiększony obiekt będzie mógł przyjąć większą ilość dzieci, zachowując wysoki standard nauczania i klasy liczące do 18 uczniów.

Inwestorem rozbudowy szkoły jest Diecezja Siedlecka, a głównym sponsorem Fundacja Nasza Szkoła. Prace budowlane planowane są jeszcze w bieżącym roku kalendarzowym.

Nowy budynek pozwoli nam jeszcze lepiej realizować misję szkoły i urzeczywistniać naszą wizję edukacji.

Liczymy na wsparcie naszej wspólnej inicjatywy poprzez wsparcie materialne oraz duchowe wszystkich ludzi dobrej woli, którym bliskie są wartości jakimi się kierujemy kształtując i edukując młode pokolenie.

Jeżeli chcesz wspomóc rozbudowę naszej szkoły przekaż dobrowolną darowiznę w tytule wpisując:  „Rozbudowa KSP w Siedlcach” lub „na cele statutowe Fundacji Nasza Szkoła”

                                   

                                   

Dołączcie do grona pomagających!