„A Słowo stało się ciałem i zamieszkało wśród nas i oglądaliśmy Jego chwałę,  chwałę jaką Jednorodzony otrzymuje od Ojca,  pełen łaski i prawdy. Z Jego pełności wszyscyśmy otrzymali – łaskę po łasce. Podczas gdy Prawo zostało nadane przez Mojżesza, łaska i prawda przyszły przez Jezusa Chrystusa.”

(Ewangelia wg Św. Jana 1,14.16-17)

Drodzy Przyjaciele Fundacji Nasza Szkoła

Pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.  Niech Nowonarodzony Jezus przyniesie pokój i zwycięstwo prawdy. Rozproszy ciemności i lęk oraz obdarza każdego dnia „łaską po łasce”. Sam odpłaca dobrem za uczynione dobro.

Chcemy podziękować wszystkim Darczyńcom i ludziom wspomagających nasze działania  za dobro, jakiego doznaliśmy z Państwa strony. Dziękujemy w imieniu Fundacji Nasza Szkoła, a przede wszystkim w imieniu dzieci uczęszczających do Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach oraz ich rodziców za wsparcie, dobre słowo i modlitwę.

Niech Boże Dziecię Wszystkim Błogosławi.

Życzy Zarząd,  Rada Nadzorcza oraz Pracownicy

Fundacji Nasza Szkoła