Ósmy Orszak Trzech Króli w Siedlcach już za nami.

Jednak nie do końca. Choć Spacer Orszakowy w tym roku odbywał się w dniach od 1 do 6 stycznia to punkty orszakowe są dostępne jeszcze do 8 stycznia 2021 roku na terenie miasta.  Dla tych wszystkich, którzy jeszcze zechcą udać się na poorszakowy spacer to będą mieli taką szansę.

Zgłoszenia na konkurs przyjmowane są do 15 stycznia 2021 roku. Głosowanie już się rozpoczęło więc warto się pośpieszyć!

Zobacz jak możesz  zagłosować na Uczestników Spaceru Orszakowego.

Głosowanie trwa od 7 stycznia 2021 roku od godz.: 12:00 do 30 stycznia 2021 roku do godz.: 12:00. Na każdego z Uczestników można wysłać jeden głos dziennie z jednego adresu e-mailowego.

Uczestnicy, którzy zdobędą największą ilość głosów otrzymają cenne nagrody.

Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni na stronie Fundacji Nasza Szkoła 2 lutego 2021 roku o godz. 12:00

Wejdź na GŁOSOWNIE tutaj <https://fundacjanaszaszkola.pl/orszak-konkurs-glosowanie/>

Powodzenia!

Autor zdjęć: Janusz Mazurek