Drodzy Przyjaciele Fundacji Nasza Szkoła

Fundacja Nasza Szkoła od tego roku jest producentem programu PITy 2020 Asystent, którego autorem niezmiennie od ponad dwudziestu lat jest Pan Marcin Konopka prezes fundacji.

Jak sam autor powiedział „udostępniając program bezpłatnie, w zamian za wpłaty z 1% podatku na organizacje dobroczynne, które w programie proponował” nie odnosił z tego korzyści materialnych, kierując się słowami:

Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie

Życzymy wszystkim, aby nowy program PITy 2020 Asystent opracowany na bazie ponad dwudziestoletniego doświadczenia okazał się godnym następcą w kontynuowaniu tej dobrej „tradycji”.

Zachęcamy także do systematycznego ofiarowania tzw. „dziesięciny” na cele dobroczynne. Można to uczynić poprzez przekazanie na cele statutowe Fundacji Nasza Szkoła dobrowolnej darowizny jednorazowej lub polecenia stałego poprzez systematyczne przekazywanie wpłat nawet drobnych, ale z serca.

Zapraszamy  także do zakupienia od Fundacji Nasza Szkoła pięknego albumu „Polska Uroda Natury” braci Kłosowskich, którego fundacja jest wydawcą. W ten sposób wesprzesz także program PITy 2020 Asystent.

<Zobacz TUTAJ>

Chcesz więcej informacji o działaniach Fundacji Nasza Szkoła, prześlij swoją chęć dołączenia do Klubu Przyjaciół Fundacji Nasza Szkoła, która wkrótce powstanie na adres kontakt@fundacjanaszaszkola.pl w tytule „Klub Przyjaciół Fundacji Nasza Szkoła”. Każdy będzie mógł dołączyć, planujemy działania zarówno lokalne jak i ogólne. Przesyłając do nas swoją chęć uczestnictwa prześlij również swoje oczekiwania oraz propozycje. Wszystkie Państwa uwagi weźmiemy pod uwagę.

Przekaż 1 % podatku

Fundacją Nasza Szkoła