Składamy serdeczne podziękowanie Panu Adamowi Kordelowi i Ignacemu Korytko z firmy FASTSITE. Dzięki ich uprzejmości udało się wprowadzić pozytywne zmiany na stronie internetowej Fundacji Nasza Szkoła, które pomogły nam lepiej przygotować się do zbliżającej się kampanii promocyjnej przekazywania 1.5% podatku.

Serdecznie polecamy ich usługi!

Więcej o firmie 🚀 FASTSITE | Strony internetowe, Aplikacje webowe, E-commerce:

„Dzięki naszej metodzie opartej o warsztaty metodologii prowadzenia projektów, tworzymy produkty na miarę Twojego biznesu. FASTSITE to zespół astronautów, marzących o podboju internetowego kosmosu. Nasza załoga składa się z młodych i ambitnych programistów, grafików i analityków, którzy uwielbiają stawiać czoła nowym wyzwaniom. Przed podjęciem jakiejkolwiek misji zawsze określamy strategię i cele – bez nich sukces to co najwyżej kwestia szczęścia! Strona jest naszym statkiem kosmicznym – rozgość się i zwiedzaj do woli!”