Wielbłąd w Siedlcach

Konkurs „Głosuj na wielbłąda! I wygraj dla siedleckiego Orszaku korony!”

Po raz szósty mieszkańcy miejscowości, w których odbędzie się Orszak Trzech Króli, będą mogli wygrać dla swojego Orszaku WIELBŁĄDA!

KONKURS JUŻ TRWA!

Od 12 listopada (poniedziałek) o godz. 12.00  – do 30 listopada (piątek) do godz. 12:00

Głosowanie będzie odbywało się na stronie:

 www.orszak.org/konkursy

ZOBACZ WYNIKI NA BIEŻĄCO

Tradycyjnie, miejscowość, która zdobędzie najwięcej głosów, gościć będzie żywego wielbłąda w czasie najbliższego Orszaku. Z wizytą wielbłąda łączy się wizyta ekipy TVP – miejscowość z wielbłądem, będzie jedną z czterech miejscowości, z których będzie transmisja na żywo.

Drugie i trzecie miejsce zostanie nagrodzone słodkościami.

Miejscowość, która odda głos na wielbłąda otrzyma również korony, za każde oddane 400 głosów = 400 koron, ponad 800 głosów = 800 koron, ponad 1200 głosów = 1200 koron itd.

Jak zagłosować na miejscowość?

Krok 1

Wybór miejscowości – SIEDLCE

   Krok 2

   Wpisanie adresu mailowego

    Krok 3

   Akceptacja regulaminu konkursu

   Krok 4

   Kliknij w link, który dostaniesz na skrzynkę

UWAGA! Jeśli link nie przychodzi od razu, należy poczekać do 1h i sprawdzić czy nie został umieszczony w spamie.

Jedna osoba może zagłosować jeden raz. Na podany adres mailowy wysyłana zostanie wiadomość z linkiem aktywacyjnym w przeciągu ok. 60 minut. Kliknięcie w link jest warunkiem oddania ważnego głosu. Należy sprawdzać spam, ponieważ wiadomość z linkiem aktywacyjnym może tam trafić.

Udział w głosowaniu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu. Wyniki konkursu będą ogłoszone na stronie www.orszak.org i na profilu FB „Orszak Trzech Króli – Fundacja”. Aktualny ranking miejscowości będzie dostępny na stronie konkursu.

Fundacja będzie eliminowała głosy oddane przy pomocy maili/profili wytworzonych przez automaty, roboty generujące maile/profile tymczasowe itp. Głosy te będą eliminowane codziennie. Celem tych zabezpieczeń jest zwiększenie wiarygodności i przejrzystości głosowania.

Liczymy na Siedlczan!

POWODZENIA! 🙂

Orszak wspierany jest przez: