Orszak Trzech Króli2018-11-30T13:42:46+00:00

Orszak Trzech Króli

Od 2014 roku Fundacja Nasza Szkoła razem z Katolicką Szkołą Podstawową im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki organizuje Orszak Trzech Króli w Siedlcach. Jest to wydarzenie religijno – kulturlanym, które dedykowane jest dla lokalnej społeczności.
Wydarzenie to gromadzi co roku kilka tysięcy Siedlczan, dlatego do współpracy zaproszone są liczne szkoły, parafie, organizacje i ludzie dobrej woli, którzy angażują się w realizację tego wspaniałego dzieła.

Wszystki darczyńcom, sponsorom za wsparcie siedleckiego Orszaku Trzech Króli dziękujemy.

Więcej informacji na stronie: http://siedlce.orszak.org/

Przygotowujemy kolejne wydarzenie
Orszak Trzech Króli 2019 odbędzie się za:
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec
Orszak Trzech Króli
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia przeglądarki. Więcej informacji Tutaj ok, akceptuję