fbpx
Orszak Trzech Króli2022-11-30T19:15:59+01:00

Orszak Trzech Króli

Od 2014 roku Fundacja Nasza Szkoła razem z Katolicką Szkołą Podstawową im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki organizuje Orszak Trzech Króli w Siedlcach. Jest to wydarzenie religijno-kulturlanym, które dedykowane jest dla lokalnej społeczności.
Wydarzenie to gromadzi co roku kilka tysięcy Siedlczan, dlatego do współpracy zaproszone są liczne szkoły, parafie, organizacje i ludzie dobrej woli, którzy angażują się w realizację tego wspaniałego dzieła.

Wszystkim darczyńcom, sponsorom za wsparcie siedleckiego Orszaku Trzech Króli dziękujemy.

Przygotowujemy kolejne wydarzenie
Orszak Trzech Króli 2023 odbędzie się za:
0
0
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Orszak Trzech Króli

ZGŁOŚ SZKOŁE DO UDZIAŁU

W X ORSZAKU TRZECH KRÓLI 

W SIEDLCACH

6 stycznia 2023 roku w Siedlcach odbędzie się Orszak Trzech Króli pod hasłem: „Niechaj prowadzi nas gwiazda”

Zgłoś swoją szkołę do czynnego udziału w siedleckim Orszaku Trzech Króli. Zgłoszenia mogą realizować dyrektorzy, bądź koordynatorzy siedleckich szkół podstawowych poprzez formularz zamieszczony poniżej:

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną dołączyć do największych Jasełek!

Przygotowujemy kolejne wydarzenie
Orszak Trzech Króli 2023 odbędzie się za:
0
0
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Orszak Trzech Króli - Spacer Orszakowy 2021