Dzieła kultury chrześcijańskiej

Orszak Trzech Króli

Orszak Trzech Króli

Od 2014 roku Fundacja Nasza Szkoła razem z Katolicką Szkołą Podstawową im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki organizuje Orszak Trzech Króli w Siedlcach. Jest to wydarzenie ewangelizacyjne, które dedykowane jest dla lokalnej społeczności.

Czytaj wiecej
Koncert Siedlce dla Jezusa

Koncert „Siedlce dla Jezusa”

Koncert „Siedlce dla Jezusa” jest pięknym akcentem podkreślającym znaczenie uroczystości Bożego Ciała jako Wspólnoty Kościoła na wzór Mistycznego Ciała Chrystusowego, które wspólnie tworzymy.

Czytaj wiecej
Stadion Młodych

Stadion młodych

Fundacja Nasza Szkoła wspierała organizację wydarzenia STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary! 6 października 2018 roku młodzi z Polski i świata zbierali się na PGE Narodowym w Warszawie, by doświadczyć spotkania z żywym Bogiem!

Czytaj wiecej