Znajdź dobry cel i przekaż 1 % podatku.

Fundacja Nasza Szkoła wspiera edukację dzieci i młodzieży budując i wspierając katolickie szkoły i przedszkola na terenie naszego kraju.

Aktualnie realizowane są następujące dzieła:

Budowa Katolickiego Przedszkola

Budowę katolickiego przedszkola przy parafii Bł. Męczenników Podlaskich w Siedlcach

Rozbudowa Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego

Rozbudowa I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. św. Rodziny w Siedlcach

Budowa katolickiego przedszkola w Białej Podlaskiej

Fundacja Nasza Szkoła wspiera także od początku jej założenia Katolicką Szkołę Podstawową im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach, organizuje dzieła ewangelizacyjne, tj. Koncert Siedlce dla Jezusa, siedlecki Orszak Trzech Króli, a także wspiera inne wydarzenia ewangelizacyjno – kulturalne , tj.: Młodzi dla Jezusa.

Jako fundacja wspieramy także inne katolickie organizacje pożytku publicznego działające na terenie całego kraju.

Zachęcamy do przekazania 1 % podatku poprzez autorski program AsystentPIT, którego fundacja jest właścicielem.

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

na Fundację Nasza Szkoła