Zbiórka na rozbudowę szkoły

Rozpoczęła się rozbudowa naszej szkoły. Prace postępują bardzo szybko, już widać pierwszy poziom dobudowanego skrzydła i choć na razie są to tylko ściany, słupy żelbetowe, tony drutów i betonu to cieszy nas ten widok rosnącego budynku i możliwości jakie niesie ze sobą.

Przed nami jeszcze wiele etapów rozbudowy szkoły, które wymagają ogromnego nakładu prac oraz materiałów budowlanych. Ekipy budowlane starają się, aby każdy etap prac wykonany był z najwyższą starannością pod okiem inżynierów i kierowników budowlanych.

Koszt 3 479 684,27 zł
I ETAP BUDOWY
0
0
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund

Koszty rozbudowy szkoły pochodzą ze środków Fundacji Nasza Szkoła, głównie z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych, które fundacja jako organizacja pożytku publicznego pozyskała, a także z darowizn. Ze środków tych fundacja wspiera zarówno finansowanie szkoły, jak i czesne uczniów, jednocześnie dbając o nowoczesne wyposażenie klas.

WIZUALIZACJA ROZBUDOWY

Finalnie szkoła wzbogacona będzie o nowoczesne sale dydaktyczne, kaplicę szkolną, aulę oraz szatnie dla uczniów. Nowy, powiększony obiekt będzie mógł przyjąć większą ilość dzieci, zachowując wysoki standard nauczania i klasy liczące do 18 uczniów.

Liczymy na wsparcie naszej wspólnej inicjatywy poprzez wsparcie duchowe oraz materialne rodziców naszej szkoły oraz wszystkich ludzi dobrej woli, którym bliska jest misja jaką realizujemy. Można to uczynić na trzy sposoby:

MOŻESZ POMÓC

ALBUM POLSKA URODA NATURY

Album - Polska uroda natury

WYJĄTKOWA PUBLIKACJA

album uwieczniający piękno Polskiej natury w obiektywie.

ZAMÓW ALBUM (PREZENTACJA KILKU STRON)

jako własny wkład w rozbudowę Katolickiej Szkoły Podstawowej Im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach

Album można zamówić, jako wsparcie budowy szkoły.

95 zł lub więcej

ZAMÓW ALBUM

Każdy Darczyńca wpłacając darowiznę na cele statutowe Fundacji Nasza Szkoła może ją odliczyć w zeznaniu rocznym zgodnie z art. 26 ust 1 pkt 9 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych w wysokości maksymalnie 6% kwoty dochodu.

Zobacz JAK ODLICZYĆ DAROWIZNĘ OD PODATKU

Z poważaniem
Zarząd Fundacji Nasza Szkoła