W Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa po raz czwarty odbył się Wieczór Uwielbienia „Siedlce dla Jezusa” pod hasłem „Weź Dziecię i Matkę Jego” Mt 2,13. Tegoroczne wydarzenie odbyło się na terenie parafii św. Józefa w Siedlcach. Koncert poprowadził zespół Gospel Rain.

Po rocznej przerwie spowodowanej epidemią doświadczyliśmy w szczególny sposób zwieńczenia uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Siedlcach. Wydarzenie odbyło się pod patronatem honorowym bpa Kazimierz Gurda oraz prezydenta Siedlec Pana Andrzeja Sitnika. Wieczór Uwielbienia „Siedlce dla Jezusa” odbył się na parkingu przed Sanktuarium św. Józefa, jako podkreślenie znaczenia tego wielkiego Patrona i Opiekuna Rodzin w historii zbawienia oraz tegorocznego Patrona Roku Diecezji Siedleckiej.
Wieczór uwielbienia poprowadził główny organizator Szkoły Nowej Ewangelizacji ks. Tomasz Bieliński oraz Emila Porzezińska ze Wspólnoty Jednego Ducha z Siedlec. Współorganizatorami była także Fundacją Nasza Szkoła i parafią Jana Pawła II Siedlcach oraz Urząd Marszałkowski  Województwa Mazowieckiego.
Wydarzenie rozpoczęło się o godz.: 19:00  z akcentem muzyczno-wokalnym w oprawie zespołu uwielbieniowego „Gospel Rain”.  Wysłuchaliśmy świadectwa wiary Pani Marty Przybyły z inicjatywy propagującej Zawierzenie Jezusowi przez ręce Maryi (zawierzenie33.pl).
Kulminacją wydarzenia była Adoracja Najświętszego Sakramentu w połączeniu z błogosławieństwem i Apelem Jasnogórskim. W czasie nabożeństwa była możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

Uczestnikami wydarzenia byli okoliczni mieszkańcy, przybyli goście, delegacje w tym Biskup Pomocniczy Ks. Grzegorz Suchodolski oraz liczni internauci, którzy oglądali koncert online poprzez kanał youtube oraz poprzez profil facebookowy Szkoły Nowej Ewangelizacji, telewizji internetowej diecezji siedleckiej FARO.TV oraz Dobre Media.
Zachęcamy do wsparcia tego wydarzenia poprzez przekazanie dobrowolnej ofiary na konto Fundacji Nasza Szkoła nr. 05 9194 0007 0024 6365 2000 0010 z dopiskiem „Siedlce dla Jezusa”.   Wszystkie ofiary zostaną przeznaczone na organizację przyszłych koncertów „Siedlce dla Jezusa”.

Darowiznę można również przekazać online TUTAJ pamiętając o dopisku „Siedlce dla Jezusa”.
Bóg zapłać wszystkim dobrodziejom.

Fundacja Nasza Szkoła