Klub Przyjaciół Fundacji Nasza Szkoła

Dołącz do wyjątkowych ludzi zmieniaj z nami świat na lepsze!

Celem klubu jest tworzenie wyjątkowego miejsca i przestrzeni do rozwoju talentów, budowania dobrych relacji i wsparcia młodych ludzi. Dzielenie się wiedzą, umiejętnościami, a nade wszystko miłością jako najcenniejszy dar jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi.

Cieszymy się, że chcesz razem z nami wspierać działania Fundacji Nasza Szkoła.

Radosnego dawcę miłuje Bóg

Przekazując Darowiznę już dziś możesz dołącz do Grona

Przyjaciół Fundacji Nasza Szkoła.

WPŁACAM

Przekazując co miesiąc nawet niewielką darowiznę możesz dołączyć do Klubu Przyjaciół Fundacji Nasza Szkoła i razem nami wspierać edukację i wychowanie w duchu katolickim młodego pokolenia.

Nasze projekty:

– Róża duchowa – jako dar modlitwy w instancji Przyjaciół / Darczyńców. 

Cyklicznie w intencjach Przyjaciół / Darczyńców Fundacji Nasza Szkoła odprawiona jest Msza Święta, w której uczestniczą uczniowie, rodzice i Przyjaciele Fundacji.

– 1% podatku – darmowy program Pity Asystent

Przyjaciel Klubu Fundacji Nasza Szkoła otrzyma wsparcie oraz darmowy Program do rozliczeń podatkowych na wyjątkowych warunkach. Otrzyma też najnowsze informacje, szkolenia, czy aktualności. Dowiedz się więcej …

– Rodzice dzieciom – projekty kulturalne/artystyczne/sportowe

Projekt, który już zaistniał w naszej społeczności szkolnej, w której rodzicie i nauczyciele realizują ciekawe projekty artystyczno – kulturalne dla dzieci. Dochód z podejmowanych przez rodziców inicjatyw przekazywany na cele statutowe Fundacji Nasza Szkoła.

Wkrótce więcej….

Koordynator

Małgorzata Dyńka

malgorzata@fundacjanaszaszkola.pl