Zgłoszenia dla szkół podstawowych w Siedlcach potrwają do 23 grudnia 2022 roku.

W dniu 6 stycznia 2023 roku w Siedlcach odbędzie się „Orszak Trzech Króli” pod hasłem:

„Niechaj prowadzi nas gwiazda”

Orszaku Trzech Króli odbędzie się w naszym mieście po raz dziesiąty.  Szczególne zapraszenie kierujemy do dzieci, rodziców oraz  nauczycieli i przedstawicieli szkoł podstawowych w Siedlcach.

Liczymy na 10 -20 osobową delegację dzieci, które będą przebrane – dziewczynki za dwórki, a chłopcy za rycerzy jednego z trzech króli.

Dzieciom zapewniamy niezapomniane wrażenia, miłą i radosną atmosferę wspólnego świętowania w największych jasełkach ulicznych na świecie.

Dzieciom biorącym udział w orszaku zapewniamy na koniec orszaku niespodziankę oraz ciepły poczęstunek w I Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Św. Rodziny w Siedlcach.

Już dziś zgłoś swoją szkołę do udziału w X Orszaku Trzech Króli w Siedlcach poprzez FORMULARZ DLA SZKÓŁ zamieszczony poniżej:

Zgłoszenia szkół przyjmowane będą do 23 grudnia 2022 roku.