Kiedyś, gdy dzieci coś przeskrobały mówiono: „Za karę nie wyjdziesz na dwór”. Dziś czasy się zmieniły i można usłyszeć: „Za karę wyjdziesz na dwór” 😉 Jeśli dziś, my dorośli mamy problem ze zbyt długim czasem jaki poświęcamy na patrzenie w ekran, to nie dziwmy się tym bardziej dzieciom. Fakt faktem, trzeba zrobić wszystko, aby dzieci coraz częściej chciały spędzać czas na świeżym powietrzu. A najlepiej jeśli wypełniony jest on ćwiczeniami fizycznymi i czasem spędzonym na budowanie relacji i przyjaźni z rówieśnikami. Dlatego ruszamy ze zbiórką na plac zabaw dla naszych pociech 🙂

Link do udziału w zbiórce: https://zrzutka.pl/z/budujemyplaczabaw

Trwa rozbudowa nowej części Katolickiej Szkoły Podstawowej w Siedlcach. Daj Boże, od 1. września będziemy mogli cieszyć się z korzystania z niej. Poprawią się warunki lokalowe. Czekają na naszych uczniów nowe sale, nowe korytarze, kaplica, pomieszczenia świetlicy i szatni. Zyskamy odpowiednie miejsca na bibliotekę, czytelnię i aule na wspólne spotkania.

Oprócz nowych pomieszczeń wewnątrz nowej części szkoły, nie może zabraknąć też lepszych warunków na zewnątrz.

W związku z tym zwracamy się do Was Kochani o wsparcie zbiórki na nowy plac zabaw!

Będzie on przestrzenią, gdzie dzieci będą mogły świetnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Dotychczasowy sprzęt jest już przestarzały i wymaga modernizacji.

Kosztorys nowego placu zabaw przedstawia się następująco:

1. Zestaw zabawowy PRO ST 203 IND = 34 950 zł;

2. Huśtawka HSTP – 02 = 9500 zł;

3. Karuzela K 03B = 7150 zł;

4. Huśtawka wagowa HWP 02 = 2950 zł;

5. Ogrodzenie przed huśtawką x 6mb = 1800 zł;

6. Wykonanie strefy bezpiecznej piaskowej pod huśtawką x 48 m2 = 8400 zł;

7. Przestawienie piaskownicy plus zasyp piaskiem x 3 tony = 1200 zł.

8. Ławka z oparciem x 2 szt. = 3000 zł;

9. Koszty dojazdu = 2 000 zł.

Razem brutto = 70 950 zł

Oto wizualizacja nowego placu zabaw:

Darowizny można przekazywać również przelewem tradycyjnym na dane:

Fundacja Nasza Szkoła

ul. Sokołowska 172