Potrzebujemy Wolontariuszy do zadań specjalnych podczas Orszaku Trzech Króli 2024 w Siedlcach.

W tym roku orszak przejdzie ulicami Siedlce już po raz jedenasty. Każdego roku uczestniczy w ulicznych jasełkach kilka tysięcy osób. Dlatego organizacja tak wielkiego wydarzenia wymaga od nas wielu starań i zaangażowania. Zapraszam więc do naszej grupy osoby, które chciałyby razem z nami zaangażować się w to dzieło.

Proponujemy kilka dziedzin, w których Wasza pomoc byłaby bardzo wskazana:

Pion teatralno – muzyczny

– osoba do organizacji i koordynacji pionu teatralno-muzycznego

– grupy teatralne do odegrania poszczególnych scenek

– grupy wokalno-muzyczne prowadzące orszak

Wolontariat:

– organizacja wolontariatu do dystrybucji podczas orszaku koron, śpiewników, słodkich niespodzianek dla dzieci, itp.

– przeprowadzenie tegorocznej zbiórki publicznej (Wsparcie lokalnego Orszaku Trzech Króli)

– inne zadania

Pion logistyczny / techniczny / ochrony:

– pomoc w montażu szopki, stajenki dla zwierząt,

– pomoc przy dystrybucji barierek (przed i po orszaku)

– pomoc przy rozwożeniu banerów / plakatów do szkół

– pomoc przy dystrybucji sztandarów i innych akcesoriów orszakowych

– straż ojcowska – zabezpieczająca dzieci idące w orszaku

Jeśli widzisz się w organizacji i pomocy przy wyżej wymienionych zadaniach to koniecznie zgłoś się do nas! Jeśli widzisz się w innych zadaniach, które nie uwzględniliśmy to również koniecznie zgłoś się do nas!

Pomożecie!!!

Liczymy na WAS.

Więcej informacji pod adresem: biuro@fundacjanaszaszkoła.pl lub u Koordynatora – Pani Liliany Konopka.