W imieniu Ks. Dyrektora Marcina Olka oraz Zarządu i Rady Fundacji Nasza Szkoła mamy zaszczyt zaprosić Państwa wraz z osobą towarzyszącą na doroczne spotkanie Darczyńców naszej organizacji. To będzie doskonała okazja, aby osobiście Państwu podziękować, pokazać co udało się zrobić dzięki Państwa hojności oraz porozmawiać o planach na przyszłość.

Szczegóły dotyczące naszego spotkania:

Termin: 2.12.2023 r. (sobota) godz. 11.00

Miejsce: Katolicka Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach
(ul. Sokołowska 172)

Goście Specjalni: JE Ks. Bp Kazimierz Gurda, biskup siedlecki oraz Janusz Wardak

Program spotkania:

11.00 Przywitanie Gości

11.10 Słowo Ks. Biskupa

11.20 Występ dzieci

11.30 Zwiedzanie nowej części szkoły

12.00 Wykład Janusza Wardaka nt. zagrożeń cyfrowych

12.30 Poczęstunek i rozmowy o szkole i fundacji

 

Wśród Gości Specjalnych znajdzie się m.in. Janusz Wardak – jeden z największych ekspertów w Polsce dotyczących wychowania dzieci. Od 27 lat szczęśliwy mąż i ojciec dziesięciorga dzieci w wieku od 6 do 26 lat. Jeden z założycieli i prezes Stowarzyszenia Akademia Familijna. Autor wykładów, warsztatów i artykułów, poświęconych tematyce rodzinnej. Kilkanaście lat pracował w branży informatycznej, później przez 8 lat współzarządzał dużą szkołą niepubliczną w Warszawie. Aktualnie jest trenerem, autorem artykułów, wykładów, warsztatów, mówcą, doradcą edukacyjnym i wydawcą. Prowadzi również doradztwo rodzinne i wychowawcze. Absolwent Szkoły Trenerów Grupy SET. Szkolił m.in. takie organizacje jak: IBM BTO Kraków, Zagłębie Lubin, Decco, Federacja Skautingu Europejskiego i wiele innych.

 

Zaproszenie upoważnia do zabrania 1 osoby towarzyszącej. Mając na uwadze przygotowanie się organizacyjne do tego spotkania bardzo prosimy, aby zgłaszać swój udział na 1 z 3 niżej wymienionych sposobów (najwygodniejszy dla Państwa) najpóźniej do 30.11.2023:

  1. poprzez formularz internetowy na stronie: bit.ly/zgloszenie021223
  2. telefonicznie lub smsowo (podając swoje imię i nazwisko) na nr telefonu: +48 509 38 48 58
  3. mailowo na adres: michal.osiej@fundacjanaszaszkola.pl

 

Wyrażamy głęboką nadzieję, że przyjdzie nam z Państwem spotkać się 2 grudnia, aby pokazać co m.in. dzięki Państwa wsparciu udało się wybudować i stworzyć z myślą o dzieciach i przyszłych pokoleniach.

Z nadzieją na spotkanie

Marcin Konopka
Prezes Fundacji Nasza Szkoła