To już ostatni moment, aby zrobić 2 rzeczy – podarować 1,5% i odliczyć swoje darowizny od podatku

Tylko do 30.04 br. można jeszcze składać swoje roczne zeznanie podatkowe. Jesteśmy przekonani, że Państwa darowizny na rzecz naszej fundacji i wielu innych organizacji, które mają szlachetne cele w ubiegłym roku zrobiły wiele dobrego!

Chcemy przypomnieć, że to już ostatni dzwonek, żeby móc przekazać swoje 1,5% podatku. KRS Fundacji Nasza Szkoła to: 0000147428

Jeśli na przestrzeni poprzedniego roku przekazywali Państwo darowizny na rzecz jakiejkolwiek organizacji pożytku publicznego, m.in. na rzecz Fundacji Nasza Szkoła, to można odliczyć swoje darowizny i zapłacić niższy podatek!

Aby rozliczyć przekazaną darowiznę, potrzeba jedynie potwierdzenia dokonanej wpłaty.

Darmowy program do rozliczenia PITu online PITy Asystent można pobrać, klikając tutaj👇