Przekaż 1% podatku

Wyniki Konkursu „Spacer Orszakowy – Siedlce 2021”

Zgodnie z Regulaminem Konkursu „Spacer Orszakowy – Siedlce 2021” w dniu 30 stycznia 2021 roku na zakończenie głosowania Komisja Konkursowa na podstawie „dziennika głosowania” poddała weryfikacji wszystkie konta Uczestników Konkursu.

Wszystkie wykryte nieprawidłowości przez Komisję Konkursową od chwili rozpoczęcia głosowania, czyli od 7 stycznia 2021 roku od godz.: 12:00 i do 30 stycznia 2021 do godz.: 12:00 zostały komisyjnie usunięte.

Laureatami Konkursu „Spacer Orszakowy – Siedlce 2021” zostali:

I nagroda główna –  Barbara Ornowska z liczbą głosów 3368 – ZOBACZ

II  nagroda główna – Mateusz i Lena Guzek z rodzicami Joanną i Waldemarem oraz ciocią z liczbą głosów 3076 – ZOBACZ

III nagroda główna – Milena Mazurek z liczbą głosów 2531 – ZOBACZ

IV nagroda –  Piotr Mateusiak z liczbą głosów 1533 – ZOBACZ

V nagroda – Anna Posiadała z liczbą głosów 1387 – ZOBACZ

VI nagroda – Ewa Kacica z liczbą głosów 1087 – ZOBACZ

VII nagroda – Elżbieta Rotman z liczbą głosów 859 – ZOBACZ

VIII nagroda – Małgorzata Popławska z liczbą głosów 820 – ZOBACZ

IX nagroda – Grażyna Krupa z liczbą głosów 736 – ZOBACZ

X nagroda – Marta Borkowska z liczbą głosów 659 – ZOBACZ

XI nagroda – Mariusz Wierzejski z liczbą głosów 583 – ZOBACZ

XII  nagroda- Magdalena Grochowska z liczbą głosów 520 – ZOBACZ

XIII  nagroda – Łucja Jaroszyńska z rodziną z liczbą głosów 397 – ZOBACZ

Gratulujemy!

Laureaci Konkursu zostaną poinformowani w przeciągu dwóch tygodni od dnia zakończenia głosowania drogą elektroniczną poprzez podany w trakcie rejestracji Uczestnika adresu e-mail w celu przekazania nagród. Odbiór nagród nastąpi za pokwitowaniem odbioru nagród przez osobę upoważnioną do jej odebrania.

Zgodnie z Regulaminem § 7 ust. 11 „Decyzje Komisji są ostateczne i niepodważalne (nie przysługuje odwołanie). Komisja w  swoich decyzjach jest całkowicie autonomiczna.”

DZIĘKI TOBIE ISTNIEJE FUNDACJA NASZA SZKOŁA

Wspomóż dalszą działalność i rozwój Fundacji Nasza Szkoła, która wspiera Katolicką Szkołę Podstawową im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i inne katolickie placówki oświatowe. Przekazując 1% podatku na fundację pomagasz w edukacji dzieci.

Dane, które należy podać w formularzu PIT:

KRS: 0000147428

Za każdą przekazaną złotówkę z góry dziękujemy.