Orszak Trzech Króli A.D. 2021 odbędzie się w nowy, bardziej kameralny sposób. Mamy nadzieję, że z iskrą, która rozpali serca uczestników.

Na tyle ile sytuacja nam pozwoli chcielibyśmy podjąć wyzwanie organizacji ÓSMEGO Orszaku Trzech Króli w Siedlcach pod hasłem: „Panu dzięki oddawajmy”.

Propozycja orszakowa skierowana jest do rodzin poprzez szkoły, parafie, domy kultury i inne wspólnoty, które do tej pory organizowały orszaki w swoich miejscowościach. Fundacja Orszak Trzech Króli przygotowały w czasie panującej epidemii nowe propozycje nie przekraczające bezpiecznych zasad do których jesteśmy wszyscy zobowiązani.

Zachęcamy do zapoznania się z tą wspaniałą inicjatywę, która niesie piękne przesłanie oddawania Bogu dziękczynienia w każdej sytuacji, nie tylko wtedy kiedy jest nam dobrze, ale przede wszystkim w tych trudnych momentach.

Szszegóły Orszaku Trzech Króli 2021 w zakładce „Orszak”

Jeżeli chcesz wesprzeć nasze działania i organizację Orszaku Trzech Króli  zgłoś się na adres: orszak@fundacjanaszaszkola.pl w tytule „Wsparcie Orszaku”.